Karjera

  Avitelos kandidatų duomenų apsauga

  Dėkojame, kad lankotės mūsų interneto svetainėje. Mums yra labai svarbu užtikrinti Jūsų duomenų saugumą, todėl mes laikomės Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų ir kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.

 1. Kas mes esame?
 2. Duomenų valdytojas yra UAB „Avitelos prekyba“ (toliau Avitela) , registruotas Taikos pr. 15, LT – 92135, Klaipėda, Lietuva.

 3. Ką darome su Jūsų informacija?
 4. Duomenys, kuriuos įvesite į Avitela įdarbinimo platformą dar kitaip vadinama – duomenų bazė- yra tvarkomi pagal galiojantį Duomenų Apsaugos reglamentą, siekiant įvertinti Jūsų kandidatūros tinkamumą. Jūsų duomenys taip pat gali būti tvarkomi ir vykdant kitas atrankas Avitelos įmonėje, jei jie atitiktų keliamus reikalavimus.

  Jei konkrečiame atrankos konkurse Jūsų kandidatūra nebus pasirinkta, Avitela pasilieka teisę tvarkyti Jūsų duomenis pagal galiojantį Duomenų Apsaugos reglamentą bei, atsiradus Jūsų duomenis atitinkančiai pozicijai, su Jumis susisiekti. Tai taikytina ir tuo atveju, jei savo duomenis atsiuntėte į duomenų bazę nekandidatuodamas į konkrečią poziciją, o siekdamas būti svarstomas kaip potencialus kandidatas į laisvas pozicijas Avitelos įmonėje ateityje.

 5. Kokios informacijos mums reikia?
 6. Prašome siųsti CV tik su tokia informacija, kuri galėtų padėti geriau įvertinti Jus, kaip potencialų kandidatą, ir Jūsų karjeros galimybes Avitelos įmonėje. Asmeninės informacijos, kuri nėra reikšminga vertinant Jūsų kandidatūrą į bet kurią iš Avitelos siūlomų pozicijų (pavyzdžiui, politinės pažiūros, sveikatos būklė), prašome nesiųsti. Avitela neprisiima atsakomybės už tokių papildomų duomenų saugumą bei teisėtą tvarkymą.

   
 7. Kas yra „cookies“ (slapukai) ir ar jie naudojami?
 8. Avitela tinklalapyje yra slapukai. Slapukas yra mažas tekstinis failas, kurį Jūsų aplankytas tinklalapis laikinai – kol Jūs naudojatės duomenų baze, išsaugo Jūsų kietajame diske. Siekdami naudotis duomenų baze, Jūs turite sutikti su slapukų naudojimu. Seanso slapukai yra naudojami siekiant suteikti Jums galimybę atlikti reikalingus veiksmus duomenų bazėje, bei išnyks, kai Jūs išeisite iš PHP OOP tinklalapio arba išjungsite Jūsų naršyklę.

   
 9. Kokių veiksmų galiu imtis prieš duomenų kaupimą?
 10. Jei nenorite, kad Jūsų duomenys būtų saugomi pasibaigus atrankai, siųsdami savo duomenis pasirinkite funkciją „nesutinku laikyti savo duomenis kandidatų duomenų bazėje“. Pasibaigus su lyg tai atrankai, jūsų duomenys bus ištrinti.

  Paspausdami žemiau esantį mygtuką (Siųsti CV), Jūs sutinkate su išvardintomis sąlygomis ir taip pat duodate leidimą Avitela matyti patalpintus Jūsų asmens duomenis bei naudoti juos taisyklėse nurodytais tikslais.

  Pagal šias sąlygas, UAB Avitelos prekyba reiškia juridinį asmenį, kuris yra jūsų atsiųstų asmens duomenų valdytojas bei atsako už Jūsų duomenų tvarkymą aukščiau išvardintomis sąlygomis.

  Kilus klausimams ar pastaboms prašome siųsti elektroninio pašto adresu personalas@avitela.lt.

  Patalpindami savo CV duomenų bazėje Jūs taip pat duodate sutikimą tvarkyti jame nurodytus asmens duomenis aukščiau išvardintomis sąlygomis.

   

  UAB „Avitelos prekyba“
  Taikos pr. 15
  LT- 91235 Klaipėda
  info@avitela.lt

Slava Yurthev Copyright